Rewal weekend

Polskie morze jest wyjątkowe. Przekonał się o tym każdy, kto choć raz spędził na wybrzeżu bałtyckim wakacje. Położony w zachodniej części wybrzeża Rewal to niezwykłą miejscowość turystyczna. Tutaj można poczuć wspaniałą atmosferę, życzliwość i znakomicie odpocząć. Zachęcamy, by spędzić w miejscowości Rewal weekend. Gwarantujemy, ze wrócą Państwo zadowoleni, opaleni i z pragnieniem powrotu nad morze. Liczne atrakcje, które oferuje Rewal nie pozwolą się Państwu nudzić i zapewnią wiele wrażeń i radości. Szczególnie polecamy loty paralotnią i naukę windsurfingu.

Wyjątkowy charakter wczasów w Rewalu nada pobyt w Bałtyk Resort – ośrodku, oferującym znakomite warunki do wypoczynku. Luksusowe pokoje, odprężające masaże, przepyszne posiłki, a także możliwość rozegrania turnieju bilardowego, czy szachowego w hotelowej restauracji.

Jeśli chcą Państwo dobrze poznać Rewal weekend z pewnością nie wystarczy. Jednak warto przyjechać i spędzić w tym niezwykłym miejscu choćby kilka dni. Serdecznie zapraszamy!!!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.