Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w BAŁTYK RESORT i życzymy miłego pobytu.

 1. Na terenie obiektu Bałtyk Resort obowiązuje zakaz palenia. Stwierdzenie niezastosowania się do niniejszego zakazu skutkuje naliczeniem kary finansowej 1000zł.
  Opłata za usuwanie zapachu z papierosów, powstałego na skutek niestosowania się do zakazu palenia w pokoju wynosi 1000 zł i ponosi ją klient.
 2. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 15.00 a kończy o godz. 11.00.
 3. Podstawą zameldowania Gościa jest okazanie pracownikowi recepcji dokumentu tożsamości ze zdjęciem, lub dokumentu potwierdzającego dokonanie rezerwacji a także w przypadku osób niepełnoletnich okazanie dokumentu stwierdzającego wiek dzieci(dowód osobisty lub paszport).
 4. Dziecko do lat 4 może przebywać z rodzicami w ośrodku BAŁTYK RESORT bezpłatnie ("do lat 4" należy rozumieć jako "do ukończenia 4. roku życia", przy czym ukończenie tego wieku podczas pobytu oznacza utratę uprawnień do danej ulgi. Chcąc z niej skorzystać należy także udokumentować wiek dziecka podczas zameldowania(dowód osobisty lub paszport)) *dotyczy tylko 1 dziecka śpiącego z rodzicami na pokój.
 5. W przypadku niepoinformowania obiektu o niemożności przybycia na czas rozpoczęcia pobytu lub niezgłoszenia się Gościa do obiektu do godziny 22:00 dnia przyjazdu BAŁTYK RESORT może anulować rezerwację. Pobrane opłaty nie podlegają wówczas zwrotowi.
 6. Gość wynajmując pokój określa czas swego pobytu. W przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
 7. Warunki rezerwacji należy uzgodnić telefonicznie lub poprzez email a następnie wpłacić przedpłatę w ustalonym terminie.
 8. Rezerwacje uznaje się za nieważną w przypadku braku przedpłaty po upływie uzgodnionego terminu.
 9. Płatności za zarezerwowany pobyt należy dokonać przy zameldowaniu pierwszego dnia pobytu.
 10. Płatności przyjmowane są gotówką lub przelewem na nasze konto - pozostała opłata za pobyt musi zostać zaksięgowana najpóźniej w dniu zameldowania.
 11. W przypadku rezygnacji późniejszej niż 60 dni przed datą przyjazdu – zadatek nie podlega zwrotowi.
 12. W przypadku wcześniejszej rezygnacji z pobytu zadatek możliwy jest do wykorzystania w ciągu 1 roku od daty rezygnacji w obiektach „Bałtyk Resort” i „Karkonoski” na usługi oferowane w ww. obiektach o łącznej wartości nie mniejszej niż pobyt z którego gość rezygnuje.
 13. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji. Życzenie przedłużenia pobytu nie wiąże obiektu Bałtyk Resort i może być spełnione w miarę istniejących możliwości.
 14. Bałtyk Resort zapewnia wykonywanie czynności związanych ze sprzątaniem pokoju oraz wymianą ręczników co trzy dni.
 15. Bałtyk Resort świadczy usługi zgodne ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług Gość jest proszony o niezwłoczne ich zgłaszanie do recepcji, co umożliwi pracownikom poprawę standardu świadczonych usług.
 16. Bałtyk Resort zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w obiekcie. 
 17. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach nie wolno używać jakichkolwiek urządzeń lub aparatów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.
 18. Po godzinie 22.00 w obiekcie „Bałtyk Resort” nie mogą przebywać osoby odwiedzające naszych gości.
 19. Na terenie Bałtyk Resort dzieci muszą pozostawać pod bezpośrednią opieką rodziców lub opiekunów prawnych w szczególności na placu zabaw i w basenie.
 20. Cisza nocna obowiązuje o godz. 22:00 do godz. 6:00.
 21. Przy opuszczeniu obiektu „Bałtyk Resort” klucz do drzwi pokoju, po ich zamknięciu, należy pozostawić w recepcji.
 22. Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac ( na którym śpią dzieci ) przed zamoczeniem i zabrudzeniem , w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń.
 23. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości.
 24. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest od godz. 8:00 do 10:00 w restauracji, natomiast obiadokolacja od godz. 16:00 do 18:00 w restauracji (napoje dodatkowo płatne), konsumpcja – wyłącznie na terenie restauracji. (Kanapki i jedzenie na wynos zostanie dopisane do rachunku pokoju)
 25. Bezprzewodowy dostęp do Internetu jest bezpłatny dla gości „Bałtyk Resort” login i hasło dostępne są w recepcji. Przed skorzystaniem należy zapoznać się z regulaminem sieci.
 26. Parking na terenie obiektu jest płatny 25zł / dobę / auto osobowe
 27. Opłata klimatyczna pobierana jest od osób dorosłych i wynosi 2,5zł / dobę /os.

Płatności:

 1. Gość zostanie obciążony 30% całkowitej ceny rezerwacji w przypadku odwołania rezerwacji po dokonaniu rezerwacji i całkowitą ceną rezerwacji w przypadku odwołania rezerwacji w ciągu 60 dni przed przyjazdem.
 2. Reklamacje prosimy zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: info@baltyk.com, termin rozpatrzenia do 30 dni roboczych.
 3. Rozliczenia transakcji online kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.

Dane firmy:

Bałtyk Resort Sp z o.o., NIP: 857-193-55-38, ul. Saperska 21, Rewal 72-344, Polska

Zapraszamy również do "Karkonoski SPA" w Karpaczu
Rewal
© Bałtyk Resort
Regulamin
Pakiety
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju".