Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w naszym pensjonacie i życzymy miłego pobytu.

 1. Na terenie obiektu „Bałtyk Resort” obowiązuje zakaz palenia. Stwierdzenie niezastosowania się do niniejszego zakazu skutkuje naliczeniem kary finansowej 600zł.
  Opłata za usuwanie zapachu z papierosów, powstałego na skutek niestosowania się do zakazu palenia w pokoju wynosi 600 zł i ponosi ją Klient.
 2. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 15.00 a kończy o godz. 11.00.
 3. Gość wynajmując pokój określa czas swego pobytu. W przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
 4. Warunki rezerwacji należy uzgodnić telefonicznie lub poprzez email/fax a następnie wpłacić przedpłatę w ustalonym terminie i przesłać potwierdzenie wpłaty.
 5. Rezerwacje uznaje się za nieważną w przypadku braku przedpłaty po upływie uzgodnionego terminu.
 6. Płatności za zarezerwowany pobyt a także ustalenie opcji wyżywienia należy dokonać przy zameldowaniu pierwszego dnia pobytu.
 7. W okresie sezonu letniego możliwość płacenia kartą ( prowizja 2% )
 8. W przypadku rezygnacji późniejszej niż 60 dni przed datą przyjazdu – zadatek nie podlega zwrotowi.
 9. W przypadku wcześniejszej rezygnacji z pobytu zadatek możliwy jest do wykorzystania w ciągu 1 roku od daty rezygnacji w obiektach „Bałtyk Resort” i „Karkonoski” na usługi oferowane w ww. obiektach.
 10. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji. Życzenie przedłużenia pobytu nie wiąże obiektu „Bałtyk Resort” i może być spełnione w miarę istniejących możliwości.
 11. „Bałtyk Resort” zapewnia wykonywanie czynności związanych ze sprzątaniem pokoju oraz wymianą ręczników co trzy dni.
 12. „Bałtyk Resort” zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w obiekcie. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać do kierownika obiektu lub w recepcji.
 13. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach nie wolno używać jakichkolwiek urządzeń lub aparatów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.
 14. Po godzinie 22.00 w obiekcie „Bałtyk Resort” nie mogą przebywać osoby odwiedzające naszych gości.
 15. Cisza nocna obowiązuje o godz. 22:00 do godz. 6:00.
 16. Przy opuszczeniu obiektu „Bałtyk Resort” klucz do drzwi pokoju, po ich zamknięciu, należy pozostawić w recepcji.
 17. Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac ( na którym śpią dzieci ) przed zamoczeniem i zabrudzeniem , w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń.
 18. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości.
 19. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest od godz. 8:00 do 10:00 w restauracji, natomiast obiadokolacja od godz. 16:00 do 18:00 w restauracji (napoje dodatkowo płatne), konsumpcja – wyłącznie na terenie restauracji. (Kanapki i jedzenie na wynos zostanie dopisane do rachunku pokoju)
 20. „Bałtyk Resort”  nie pobiera opłat za TV.
 21. Bezprzewodowy dostęp do Internetu jest bezpłatny dla gości „Bałtyk Resort” login i hasło dostępne są w recepcji. Przed skorzystaniem należy zapoznać się z regulaminem sieci.

Płatności:

 1. Gość zostanie obciążony 50% całkowitej ceny rezerwacji w przypadku odwołania rezerwacji po dokonaniu rezerwacji i całkowitą ceną rezerwacji w przypadku odwołania rezerwacji w ciągu 30 dni przed przyjazdem.
 2. Reklamacje prosimy zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: info@baltyk.com, termin rozpatrzenia do 14 dni roboczych.
 3. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.

Dane firmy:

Bałtyk Resort Sp z o.o., NIP: 857-193-55-38, ul. Saperska 21, Rewal 72-344, Polska

Zapraszamy również do "Karkonoski SPA" w Karpaczu
Rewal
© Bałtyk Resort
Regulamin
Pakiety
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju".