Okolica Rewal

Deptak

Deptak

Deptak w Pobierowie w trakcie budowy opiewał w małą legendę – warta kilka milionów złotych inwestycja miała mieć poziom jak z Hollywood, zdaniem projektantów.

Wcześniej bardzo niedogodna dla turystów, szczególnie na rowerach ulica Grunwaldzka, będąca centrum miejscowości i mekką kawiarni oraz sklepików przysparzała wiele godzin nerwów urzędnikom, gdyż była problemowa nie tylko dla użytkowników dwóch ale i czterech kółek. Jednak przebudowa poprawiła większość defektów.

Miejsca zabaw dla dzieci, odgrodzenie deptaka od ruchu samochodów, specjalnie dróżki rowerowe i wiele miejsc do organizowania przedstawień i festynów – to wszystko miało na celu przedłużenie sezonu i sprawienia, by samo miejsce stało się bardzo wygodne dla turystów.

Dzięki temu dzisiejsza ulica Grunwaldzka jest sercem całego Pobierowa, oferując miejsca idealne dla całej rodziny – od klubów dla młodzieży, po restauracje i kawiarnie dla całej rodziny. Sam wygląd zachwyca i powoduje, że spaceruje się bardzo przyjemnie – warto się tam wybrać!

Zapraszamy również do "Karkonoski SPA" w Karpaczu
Rewal

© Bałtyk Resort