Wybierając na miejsce wakacyjnego wyjazdy Rewal wypoczynek mają Państwo zagwarantowany. Piaszczysta plaża, palące słońce, ciepłe morze i mnóstwo atrakcji, które wypełnią Państwa wolny czas – to bezsprzeczne atuty tej nadbałtyckiej miejscowości.

Niewątpliwą zaletą Rewala jest to , ze fantastycznie wypoczną tu zarówno miłośnicy czynnego spędzania wolnego czasu, jak i zwolennicy opalania się i rozkoszowania się szumem fal. Windsurfing, paralotniarstwo, jazda konna, tenis – to tylko kilka propozycji na spędzanie urlopu w Rewalu. Dzieci z pewnością będą zachwycone możliwością kąpieli w otwartym morzu oraz budowania zamków z piasku.

Jesteśmy pewni, że przyjeżdżając do miejscowości Rewal wypoczynek będą mieli Państwo zapewniony. Jeśli wyjazd nad Bałtyk ma być niezapomniany i wyjątkowy, polecamy pobyt w Bałtyk Resort. Oferuje on swoim Gościom cudowna atmosferę i komfortowe warunki do wypoczynku. Wierzymy, ze oferta Ośrodka Bałtyk Resort spełni oczekiwania wszystkich Gości – nawet tych najbardziej wymagających. Zachęcamy do zapoznania się z oferta naszego ośrodka i zapraszamy do Rewala!!!

W cenie pobytu

  • śniadanie (opcja BB)
  • śniadanie + obiadokolacja (opcja HB)
  • zimne napoje do śniadań, obiadokolacji
  • Internet Wi-Fi
  • Bilard