Rewal

Rewal to jedna z bardziej popularnych miejscowości turystycznych nad polskim morzem. To tutaj znajduje się nasz Bałtyk Resort, jak i zatrzęsienie atrakcji – jeśli chcecie z czystym sumieniem przyznać się że widzieliście wszystko, przygotujcie sobie minimum tydzień!

Plaża w tej miejscowości to jej wizytówka – złota, piaszczysta plaża została nagrodzona prestiżowymi nagrodami w kategorii czystości i bezpieczeństwa, więc wasze dzieci na pewno wyniosą z niej same dobre wspomnienia. Skoro mowa o dzieciach, te bardziej energiczne mają do dyspozycji świetne wyposażony skatepark, halę sportową i boisko do piłki nożnej które zapewnią im miejsce do ruchu przez cały dzień – nareszcie będą mogły w pełni wykorzystać piękną letnią pogodę.

Jeśli jednak wraz z dziećmi uwielbiacie spacery, zakochacie się w Rewalu – świetne szlaki turystyczne i piękne lasy czekają i kuszą ciekawymi szlakami turystycznymi, a świeże powietrze przypomni wam, jaka to przyjemność oddychać. Po drodze możecie zerknąć na brzegi klifowe których tam nie brakuje, albo o pomnik przyrody, czyli 25 metrowy jesion wyniosły. Jest więc co oglądać!

Wspominaliśmy o miłości, więc niech wasze dzieci pójdą spać zmęczone po tej masie wrażeń, a Wy wybierzcie się na przechadzkę po Alei Zakochanych lub Alei Różanej. Usytuowana wzdłuż morza pierwsza aleja zaskoczy was rzeźbami postaci takich jak Mały Książę lub Romeo i Julia, a na jej końcu spotkacie drugą alejkę – w której znajduje się prawie 150 gatunków róż Panowie, Wasze towarzyszki będą Wam bardzo wdzięczne!

Grzechem jest nie nadmienić o Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, która zabierze was do innych miejsc w okolicy. Ciężko byłoby wymienić tutaj wszystko, co oferuje ta piękna miejscowość, więc sprawdźcie sami!

fot. rewal.net.pl

Zapraszamy również do "Karkonoski SPA" w Karpaczu
Rewal
© Bałtyk Resort
Regulamin
Pakiety
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju".