Pobierowo

Pobierowo – nadmorska miejscowość położona na Wybrzeżu Rewalskim. Jest największa w gminie i zarazem najbardziej rozwinięta turystycznie – posiada najwięcej ośrodków wypoczynkowych i może pochwalić się wyróżnieniami takimi jak “Najlepszy Produkt Turystyczny roku 2005” przyznany tamtejszej Akademii Słońca.

Klimat i okolica zapierają dech w piersiach – rozległe i kolorowe łąki położone na torfowiskach, wydmy nadmorskie połączone z zespołem lasów sosnowych oraz 2 kilometrowy pas zieleni ciągnący się wzdłuż linii brzegowej są idealną propozycją dla wszystkich fanów pieszych wypraw w nieznane. Pasjonatów fotografii na pewno urzekną niesamowite widoki i nie spotykane scenerie idealne do sesji zdjęciowych!

Oprócz oczywistego kąpieliska, na które wyznaczono 400m linii brzegowej, Pobierowo oferuje wszystko – od restauracji dla wielbicieli nadmorskich potraw, po wiele wyjątkowych wydarzeń sportowych dla tych z duszą sportowca. Piękne widoki zachęcają do spacerów i zwiedzania takich zabytków jak Hotel Seeblick lub Willa Ewy Braun. Na fanów dyskotek i pubów czeka ulica Grunwaldzka, czyli 4 kilometrowa ulica zapełniona klubami, barami i pubami, więc każda osoba powinna znaleźć tutaj coś dla siebie.
fot. pobierowo.net.pl

Zapraszamy również do "Karkonoski SPA" w Karpaczu
Rewal
© Bałtyk Resort
Regulamin
Pakiety
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju".