Niechorze

Niechorze – jedna z bardziej popularnych wsi nad Bałtykiem, wchodząca w skład Wybrzeża Rewalskiego. Jest kurortem wypoczynkowym pełnym hoteli i pensjonatów, co nie oznacza jednak że zabrakło miejsca na atrakcje – Niechorze ma ich bez liku!

Wizytówką miejscowości jest latarnia morska, która oczywiście umiejscowiona jest na klifie – mówią, że to jedna z najbardziej urokliwych takich budowli w Polsce! Góruje ona nad piaszczystą plażą, która swoim urokiem może konkurować z najlepszymi – nawet te z programu “Pamiętniki z Wakacji” nie mają do niej startu.

Zaraz obok znajduje się Motylarnia, jedna z unikalnych atrakcji Niechorza – widzieliście kiedyś na żywo motyla z Singapuru? Albo jego kolorowych znajomych z Azji? Jeśli nie, wpisanie tej pozycji na listę miejsc “do odwiedzenia” będzie dobrym pomysłem.

A po zwiedzeniu oryginalnej latarnii możecie wsiąść w kolejkę retro by przejechać się do nadmorskiego parku miniatur. Będziecie mogli zobaczyć bardzo staranne miniatury w skali 1:10, a obiektami które artyści dokładnie odtwarzali są właśnie latarnie! I to nie tylko ta którą możecie zwiedzić na plaży, ale wszystkie inne z całego Wybrzeża Rewalskiego – wszystko na wyciągnięcie ręki!

Taki wybór zawróci w głowie niejednemu wielbicielowi wycieczek, a to wszystko połączone ze świeżym, nadmorskim powietrzem i piękną architekturą powoduje, że każdy wypad do Niechorza zapamiętacie bardzo pozytywnie. Szczerze polecamy!

fot. www.niechorze.pl

Zapraszamy również do "Karkonoski SPA" w Karpaczu
Rewal
© Bałtyk Resort
Regulamin
Pakiety
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju".