Pustkowo

Pustkowo jest to najmniejsza wieś turystyczna w gminie Rewal, która jest idealną propozycją dla osób które lubią miejsca tak ciche i spokojne, że wręcz magiczne.

Słynie ona z malowniczej plaży i pięknych lasów, polecanych jako świetne miejsce na romantyczne spacery. 200 metrów linii brzegowej wraz z widocznym brzegiem klifowym jest pozycją obowiązkową dla tych z Was, którzy mają w sobie duszę piechura, a wielbiciele lasów zauroczą się w wielu dostępnych szlakach turystycznych. A gdy wolicie po prostu wypocząć, nie ma lepszej propozycji – Pustkowo jest najbardziej spokojną wsią w okolicy. Nawet komary nie będą Wam psuć humoru!

Dla tych którzy mają błysk w oku na widok takich atrakcji, miejscowość oferuje między innymi replikę Krzyża z Giewontu lub 3 pomniki przyrody – dąb szypułkowy i dwa wiązy szypułkowe o wysokości 26 metrów. W okolicy Pustkowa znajdują się również takie atrakcje jak Nadmorska Kolej Wąskotorowa

Jeśli będziecie mieć szczęście, trafić możecie na Pustkowo Cup czyli amatorskie zawody tenisa ziemnego, lub na turniej bilardowy – oba wydarzenia wpisały się na stałe w kalendarz miejscowych imprez. Zdrowa rodzinna rywalizacja w tenisa? Jak mawia przysłowie: ”Kto bogatemu zabroni?”

fot. www.pustkowo.com.pl

We also invite you to the "Karkonoski SPA" in Karpacz
Rewal
© Baltic Resort
Regulations
Packages

Implementation   

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Polskiego Funduszu Rozwoju".